Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie towarowym autami do 3,5 tony na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce Unii Europejskie w czasie 48 h. Nasze flota pojazdów składa się z pojazdów tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów. Posiadamy auta o ładowności od 500 kg do 1500 kg, od 2 euro palet do 10 euro palet.

Interaktywna mapa transportu towarowego

Transport towarowy Placeholder
Transport towarowy

W transporcie stawiamy największe cele na zadowolenie klienta. Relacje z klientami buduje dzięki sprawdzonym pojazdom oraz wykwalifikowanej kadrze kierowców, dla których transport to nie praca to ich pasja i styl życia. Nasi kierowcy posiadają wszystkie wymagane dokumenty, pozwolenia do prowadzenia pojazdów ciężarowych na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Mamy nadzieję na nawiązanie nowych kontaktów gwarantując solidne wykonanie zleconych nam usług transportowych. Personel naszej firmy zawsze służy pomocą, radą i informacją. Życzymy miłego pobytu na naszej stronie i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Polecamy:

Usługi transportowe Polska- Holandia Łódzkie

Usługi transportowe Polska- Niemcy Małopolskie